.

.

САД За Супа ОД ДОИТОЛ, Сад Од Нерѓосувачки Челик Од 1 парче Детски Двослоен Сад Против Попарување

САД За Супа ОД ДОИТОЛ, Сад Од Нерѓосувачки Челик Од 1 парче Детски Двослоен Сад Против Попарување

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Може да се сервира како чинија со овошје, чинија за ужина, сад за сервирање, прибор за јадење итн Погоден за дома, ресторан, хотел, продавница за десерти итн. Произведен со квалитетен материјал кој може да се користи долгорочно. Двоен ѕид, -, не-лизгање, издржлив и мултифункционален. Работи одлично во одржување на топол ориз, супи и тестенини без изгореници. Може да се сервира како чинија со овошје, чинија за ужина, сад за сервирање, прибор за јадење итн. Погоден за дома, ресторан, хотел, продавница за десерти итн. Произведен со квалитетен материјал кој може да се користи долгорочно. Двоен ѕид, -, не-лизгање, издржлив и мултифункционален. Работи одлично во одржување на топол ориз, супи и тестенини без изгореници. Опис Оваа ставка е нерѓосувачки челик ориз сад. Изработени од врвен нерѓосувачки челик и силиконски материјал, двојни ѕидови, - , издржливи и анти - изгореници. Неговиот едноставен дизајн го прави погоден за сите видови нахрана. Овие разноврсни чинии за складирање се одлични за разновидна употреба,вклучувајќи ресторан и носење дели, штедачи на храна и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди