.

.

Вклучен дијамантски виножито обоен скапоцен камен со ловци на прсти за прсти за роденден предлог за роденден Подарок невестински ангажман забава прстен расположе

Вклучен дијамантски виножито обоен скапоцен камен со ловци на прсти за прсти за роденден предлог за роденден Подарок невестински ангажман забава

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Спакувано во прекрасна кутија за подароци, овој сребрен природен прстен е најразновидниот и елегантен прстен за изјава за канцеларијата ден и ноќ надвор Без оглед на приликата, тоа е вашето дело за изјава. Исто така, може да се персонализира за да ја покаже вашата уникатност на забави, датуми, банкети. Ние сме поблиску до природата. Тоа нè прави да се чувствуваме повеќе трпеливи кога треба да избегаме од хаосот и метежот и на современиот свет. Се вели дека е многу корисно за оние кои доживуваат силно чувство или на која било друга огромна емоција. Од која било причина, не сте задоволни од вашата набавка, ве молиме контактирајте ме. Секој моден скапоцен камен е природен и ниту еден мов камења не е ист, што го прави секој уникатен. Нормално е готовиот прстен од сликата. Деликатните природни мов прстени се спакувани во деликатни кутии за накит, добар избор за годишнина, ангажман, роденден, Денот на мајката, Божиќ, Денот на благодарноста, подароците за Денот на вineубените за парови, пријатели, семејство. Тоа е исто така подарок за оние кои се во моќ на скапоцени камења. Спакувано во прекрасна кутија за подароци, овој сребрен природен прстен е најразновидниот и елегантен прстен за изјава за канцеларијата ден и ноќ надвор. Без оглед на приликата, тоа е вашето дело за изјава. Исто така, може да се персонализира за да ја покаже вашата уникатност на забави, датуми, банкети. Ние сме поблиску до природата. Тоа нè прави да се чувствуваме повеќе трпеливи кога треба да избегаме од хаосот и метежот и на современиот свет. Се вели дека е многу корисно за оние кои доживуваат силно чувство или на која било друга огромна емоција. Од која било причина, не сте задоволни од вашата набавка, ве молиме контактирајте ме. Секој моден скапоцен камен е природен и ниту еден мов камења не е ист, што го прави секој уникатен. Нормално е готовиот прстен од сликата. Деликатните природни мов прстени се спакувани во деликатни кутии за накит, добар избор за годишнина, ангажман, роденден, Денот на мајката, Божиќ, Денот на благодарноста, подароците за Денот на вineубените за парови, пријатели, семејство.

Други карактеристики

Најдобри понуди