.

.

Итон Ц25ДНФ340Б. Дефинитивен Контактор За Намена, 50мм, 3 Столбови, Навртки За Кутии, Брзо Поврзување Рамо До Рамо Терминали, Рејтинг НА Струја ОД 40А, 3 Макс Кс Единечна Ф?

Итон Ц25ДНФ340Б. Дефинитивен Контактор За Намена, 50мм, 3 Столбови, Навртки За Кутии, Брзо Поврзување Рамо До Рамо Терминали, Рејтинг

DEN 900.96

Количина на стоки
Тековен

Индустриски Електрични Материјали Производител : Итон. Земја на производство : Кина. Единица^Упатство За Употреба. Единица^Упатство За Употреба. Дефинитивен Контактор За Намена, Број На Столбови 3, 40 Засилувачи Со Целосно Оптоварување-Индуктивни, Волти На Серпентина 208/240вак, Кс @ 1 Фаза-120в 3, Кс @ 1 Фаза-230в 7-1/2, Кс @ 3 Фаза-230В 10, Кс @ 3 Фаза - 480В 20, Кс @ 3 Фаза - 575В 20, Висина 3,75 Инчи., 50 Засилувачи Со Целосно Оптоварување-Отпорни, Hz 50/60, Акционо Неповратно, Отворен Тип На Куќиште, Серија D1, Вклучува Метална Плоча За Монтирање, Навртки За Кутии Со Терминали За Брзо Поврзување, Стандарди Ul, Csa, Ce.

Други карактеристики

Најдобри понуди