.

.

Ааоте Бела Пеперутка Цвеќиња Убави 3Д Печатени Завеси За Затемнување Термоизолирани Прозорски Третмани За Деца Момчиња Девојчиња Спална Соба Игротека Комплет од 2

Ааоте Бела Пеперутка Цвеќиња Убави 3Д Печатени Завеси За Затемнување Термоизолирани Прозорски Третмани За Деца Момчиња Девојчиња Спална

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

? ГОЛЕМИНА-завесата мери вкупно 79 инчи ширина х 84 инчи висока 2 завеси панели по пакет. Секој панел е широк 39 Инчи и висок 84 Инчи. Пред да ја изберете тендата, измерете ги димензиите на столбовите и прозорците. ? ТЕРМИЧКИ-Ги Блокира сончевите зраци кои доаѓаат директно од прозорецот на вашата спална соба, кујна, дневна соба, балкон, во текот на денот и во текот на летото, како и студот на зимата за попријатна и ладна соба во текот на целата година. ? ДИЗАЈН и ТЕКСТУРА - Овие завеси се достапни во различни бои и големини, погодни за различни простории (дневна соба, спална соба, кујна и така натаму). Со горната дупка од нерѓосувачки метал, совршено одговара на вашите прозорци. ? Завеси за затемнување - Завеси 85% -99% сончева светлина и УВ зраци, овие завеси се направени за да ги заштитат вашите дрвени подови, уметнички дела, гниди од директна сончева светлина и совршени за доцни прагови и попладневни дремки. ? УПАТСТВА ЗА НЕГА-Завесите На Прозорците можат да бидат во машината за перење или рачно. Слободно контактирајте не доколку имате други прашања. ? ГОЛЕМИНА-завесата мери вкупно 79 инчи ширина х 84 инчи висока. 2 завеси панели по пакет. Секој панел е широк 39 Инчи и висок 84 Инчи. Пред да ја изберете тендата, измерете ги димензиите на столбовите и прозорците. ? ТЕРМИЧКИ-Ги Блокира сончевите зраци кои доаѓаат директно од прозорецот на вашата спална соба, кујна, дневна соба, балкон, во текот на денот и во текот на летото, како и студот на зимата за попријатна и ладна соба во текот на целата година. ? ДИЗАЈН и ТЕКСТУРА - Овие завеси се достапни во различни бои и големини, погодни за различни простории (дневна соба, спална соба, кујна и така натаму). Со горната дупка од нерѓосувачки метал, совршено одговара на вашите прозорци. ? Завеси за затемнување - Завеси 85% -99% сончева светлина и УВ зраци, овие завеси се направени за да ги заштитат вашите дрвени подови, уметнички дела, гниди од директна сончева светлина и совршени за доцни прагови и попладневни дремки. ? УПАТСТВА ЗА НЕГА-Завесите На Прозорците можат да бидат во машината за перење или рачно. Слободно контактирајте не доколку имате други прашања. нуди широк спектар на добро дизајнирани и функционални ролетни кои им даваат на вашите прозорци богат и модерен изглед.

Други карактеристики

Најдобри понуди