.

.

2АП18АА#Аба Хп Премиер Графицирање Калкулатор Ii

2АП18АААба Хп Премиер Графицирање Калкулатор Ii

DEN 2048.00

Количина на стоки
Тековен

ИБ диплома програма испит одобрени Елегантен, тенок, четкан метален дизајн кој изгледа одлично и функционира уште подобро. Чувајте го калкулаторот заштитен кога не се користи со капак за лизгање. Уживајте во искуството за пресметување богато со карактеристики со позната АЛФАНУМЕРИЧКА тастатура СО КС и голем дијагонален дисплеј со повеќе допири од 3,5 инчи. Литиум-Јонска батерија на полнење, 256 МБ флеш меморија. Уникатен матичен екосистем Со Калкулатор За Графицирање На Hp Prime, Hp Prime Wireless Kit1 и Комплет За Поврзување НА HP. 2АП18АА#Аба Кс Премиер Графикони Калкулатор Ii.

Други карактеристики

Најдобри понуди