.

.

Класичен Капут Решетката Ѕид Монтирани Палто Куки Медитерански Стил Дрвена Кука Наутички Кормило Дома Декорација Додатоци Мебел Позадина Бар Висат Украс Палто Ре

Класичен Капут Решетката Ѕид Монтирани Палто Куки Медитерански Стил Дрвена Кука Наутички Кормило Дома Декорација Додатоци Мебел Позадина

DEN 2399.84

Количина на стоки
Тековен

Користете простор кормилото е неопходен елемент во медитеранскиот мебел Овој сет на богатство е убав и практичен. ●Повеќе Апликации●решетката за палто монтирана на ѕид може да собере многу, како што се палта, капи, крпа, чанта, шалови, наметки; Идеален За влез, кал, спална соба, плакар, кујна, бања и така натаму. Спецификација : долга 42 см * дебелина од 5,5 см * висока 27 см. Дизајн на висечка дупка, лесна инсталација и удобна суспензија. Може да се закачи во тремот, спалната соба, тоалетот итн.Облека и капи, клучеви, чанти, чадори итн. Име : Куки За Палто Монтирани На Ѕид спецификација : долга 42 см * дебелина од 5,5 см * висока 27 см погоден за : соби, украси, хотели итн. Ве молиме потврдете ја големината и бојата пред да ја купите. Нема други предмети освен куката на фотографијата на производот. Големината се мери рачно. Ова може да биде погрешно, ова е нормално, ве молиме погледнете ја вистинската големина, благодарам. Поради разликата на осветлувањето и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата, ве молиме разберете.

Други карактеристики

Најдобри понуди