.

.

хомикози 40 Парчиња Шампон За Трепки Четки За Шишиња Комплет, 10 Парчиња Четки За Шампон За Трепки, 10 Парчиња Цевки За Четки За Трепки, 10 Парчиња Диспензери За Шампон З

хомикози 40 Парчиња Шампон За Трепки Четки За Шишиња Комплет, 10 Парчиња Четки За Шампон За Трепки, 10 Парчиња Цевки За Четки

DEN 351.68

Количина на стоки
Тековен

●Вклучени 40 Ставки}пакетот вклучува 10 Парчиња Четки За Трепки За Чистење, 10 Парчиња Цевки За Маскара и Стапчиња, 10 Парчиња шампон за трепки шишиња од пена и 10 Еез мали кеси за врвки после нега Секое парче е доволно различно за да ги задоволи вашите потреби, совршено за Клиенти и жени на кои им е потребна грижа по продолжување на трепките. ●Преносни Шишиња За Шампон За Трепки ● овие шишиња со пумпа од пена од околу 60 мл се направени од пет материјал, а копчето со пружина гарантира дека има доволно течност за прскање во пена. Можете да направите сопствено чистење на трепките како подарок за нов клиент за чистење на продолжување на трепките. Исто така е совршен сад за патувања, екскурзии, патувања. ●Четка За Шампон За меки Трепки} оваа четка за чистење со меки влакна го разложува секое масло или остатоци од шминка оставени на трепките и е совршена за чистење на продолжување на трепките и капење на трепките.

Други карактеристики

Најдобри понуди