.

.

Едноставен Делукс 18 Инчен Домаќинство Комерцијални Ѕид Монтирање Вентилатор 1 Пакет, Црна

Едноставен Делукс 18 Инчен Домаќинство Комерцијални Ѕид Монтирање Вентилатор 1 Пакет, Црна

DEN 1332.80

Количина на стоки
Тековен

[Широка Покриеност На Површината] Издржлива челична поддршка за вратот со 30 степени рачно прилагодување на вертикалното навалување и 90 степени хоризонтално осцилација Осцилацијата од 90° и прилагодливото навалување се совршени за целосна покриеност на просторијата. Тоа ја носи вашата соба повеќе воздух за ладење во поголема површина. [Силен Ветер] Овој Вентилатор контролира 5 брзини со високи перформанси и 2 режими. Моќен 5-брзински мотор кој произведува до 9,2 m/s проток на воздух, звучи помалку од 60db, обезбедувајќи максимална циркулација на воздухот. Металните сечила обезбедуваат посилен ветер. Направете го вашиот дом кул колку што сакате. [Безбедно работење] Издржливи метални вентилатори. 44-инчен кабел за напојување и 25-инчен панел кабел. Поларизиран приклучок со вграден осигурувач за ваша безбедност. Лесно Склопување. [Апликации] Идеален за домашна или комерцијална употреба .

Други карактеристики

Најдобри понуди