.

.

Јасен Организатор На Четки За Шминка, Држачи За Складирање На Акрилни Козметички Четки, Симпатично Пенкало и Држач За Моливи За Биро

Јасен Организатор На Четки За Шминка, Држачи За Складирање На Акрилни Козметички Четки, Симпатично Пенкало и Држач За Моливи За Биро

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

Околу 7,20"Л х 2,83"В х 3,15"Х Чиста акрилна козметика четка за шминка организатор на држачот за пенкало за биро. Овој професионален организатор на држач за четки за шминка е составен од многу силен акрилен материјал со одличен отпорен на временски услови и многу посилен од стаклото, што ја обезбедува неговата издржливост и безбедност од повреди и кршење. Организира многу форми и големини на четки за шминка, облоги за усни/очи, сјаеви, руменило, додатоци за коса, лак, пенкала, лосиони, парфеми, накит, П-совети и многу повеќе. Толку лесно да се најде оној што го барате. Елегантен дизајн во јасно. Организирајте преполни фиоки и заштедува простор на вашата суета маса.Совршена единица за складирање шминка за корисници и професионалци за шминка.

Други карактеристики

Најдобри понуди