.

.

YAYWP Јагода Керамички Чаша Во Собата, Преносни Кафе чаша &засилувач; Чинија Во Собата, Керамички Чаша Кафе Чаша

YAYWP Јагода Керамички Чаша Во Собата, Преносни Кафе чаша &засилувач; Чинија Во Собата, Керамички Чаша Кафе Чаша

DEN 768.00

Количина на стоки
Тековен

Рачно насликана керамика, нежен порцелан, рачно насликана изработка и безбедност Секој удар е внимателно нацртан, температурата на генијалноста и богатиот рачно изработен шарм. Порцеланската глина и глазурата во боја на храна се судираат со различни стилови. Површината на глазурата е мазна, лесна за чистење и заштедува грижа и напор. Целосниот резултат за удобност на стисокот, непречено ракување и целосен резултат за удобност на стисокот ја прават водата за пиење задоволство. Попладневно време за чај, уживајте во удобноста што ја носи животот. Рачно насликана керамика, нежен порцелан, рачно насликана изработка и безбедност. Секој удар е внимателно нацртан, температурата на генијалноста и богатиот рачно изработен шарм. Порцеланската глина и глазурата во боја на храна се судираат со различни стилови. Површината на глазурата е мазна, лесна за чистење и заштедува грижа и напор. Целосниот резултат за удобност на стисокот, непречено ракување и целосен резултат за удобност на стисокот ја прават водата за пиење задоволство. Попладневно време за чај, уживајте во удобноста што ја носи животот. Рачно насликана керамика, нежен порцелан, рачно насликана изработка и безбедност.Секој удар е внимателно нацртан, температурата на генијалноста и богатиот рачно изработен шарм.Порцеланската глина и глазурата во боја на храна се судираат со различни стилови. Површината на глазурата е мазна, лесна за чистење и заштедува грижа и напор.

Други карактеристики

Најдобри понуди