.

.

Изолирано Шише Со Вода Од 1 Галон-Метален Бокал Од Нерѓосувачки Челик Од 128 Мл Со Држач - | Торба За Носење | Рачка За Излив | Капаци Од Слама | Чувајте Ладно &засилувач; ?

Изолирано Шише Со Вода Од 1 Галон-Метален Бокал Од Нерѓосувачки Челик Од 128 Мл Со Држач - | Торба За Носење | Рачка За Излив | Капаци

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

ШИШЕ СО ВОДА ОД ГАЛОН : Црниот бокал за вода за повеќекратна употреба е изработен од нерѓосувачки челик 304; Уживајте во омилениот пијалок без разлика каде се наоѓате и чувајте ги свежи долго време; шишето со вода од 128 мл е одличен начин да се натерате да пиете повеќе вода секој ден КАПАЦИ ОТПОРНИ НА ИСТЕКУВАЊЕ : добивате 3 различни капаци изработени од пластика без бпа; Превртувањето на капакот од слама и капакот на изливот е лесен начин за брза голтка вода кога трчате или долго патувате; капакот На Рачката удобно се вклопува во вашата дланка благодарение на екстра широкиот стисок. ПРЕМИУМ БОКАЛ ЗА ВОДА : нашите шишиња со вода од 128 мл двојни ѕидови се безбедни за миење садови; термос колбата изолирана Со Вакуум се одржува ладна до 24 часа и се загрева до 12 часа; Широката уста на шишето е идеална за додавање мраз, овошје и за лесно чистење. ТАКТИЧКА ТОРБА за ЛЕСНО НОСЕЊЕ : држачот за Шишиња вклучува отстранлив ремен за рамо и отстранлива гумена рачка; водоотпорна кеса отпорна на прашина има додатоци ЗА мрежести МРЕЖИ И голем џеб за телефон, скриен мрежен џеб за пари, картички и клучеви.

Други карактеристики

Најдобри понуди