.

.

Нов Олимп 24мм 20мм Спојка Алатка Клуч Заклучување Навртка Клуч ЗА АТЦ 110 АТЦ 125 АТЦ 90 КА 200 ЦБ 200

Нов Олимп 24мм 20мм Спојка Алатка Клуч Заклучување Навртка Клуч ЗА АТЦ 110 АТЦ 125 АТЦ 90 КА 200 ЦБ 200

DEN 137.28

Количина на стоки
Тековен

Одговара НА CRF50, XR200 1980-1984, XR200 R 1981-1994, XR250 L 1991-1994, XR250 R 1986-1994, CL, CT, S, L, XL, SL модели, Z50, XR50, ATC70, ATC90, C70, C70, CRF70, CT70, CT70, sl70, TRX70, XL70, XR70, TRX90; 50 CC, 70 CC, 90 CC, 90 CC, 110 CC, 125 CC АТВ, НЕЧИСТОТИЈА ВЕЛОСИПЕД, ОДИ КАРТИНГ Одговара на повеќето Кинески брендови како Што се Баја, БМС, БМХ, Бујанг, Кулспорт, Кулстер, ХЕНСИМ, ЈЦЛ, Џетмото, Џонвеј, Казума, Кинроад, Ленс, Нст, Мир, Рокета, Сср, Супермах, Таотао. Фит АТЦ 110 125 АТЦ 90 ЦБ 200 Цб 200 Црф 600рр 450р 250л Велосипед Таотао Рокета ССР АТВ Нечистотија Велосипед. Вкупна Должина : 60мм / 2. Од Едната Страна Внатрешен Дијаметар : 20мм / 0,79". Од Едната Страна Надворешен Дијаметар : 26мм / 1". Од Другата Страна Внатрешен Дијаметар : 24мм / 0,94". Од Другата Страна Надворешен Дијаметар : 30мм / 1. ДЕХЕ е специјализирана за продажба на авто делови веќе десет години . Ние го цениме вашето шопинг искуство и се стремиме да понудиме висококвалитетен производ и услуга. Доколку имате какви било проблеми или незадоволство по добивањето на производите, побарајте директно да добиете нова замена или враќање, благодарам. ● 24мм/ 20мм Филтер За Масло 20мм од друга страна (26мм ОД). Овој клуч за навртки за заклучување на спојката е изработен од цврст челичен материјал, цврста конструкција, издржлив при употреба. Ја заменува специјалната алатка : # 07716-0020100, 07ВМА-МББ0100-101. ●Отстранува Заклучување : 90231-028-000, 90231-200-010. Ве молиме проверете слики и спецификации за компатибилност. Обезбедување квалитет, безусловна доживотна гаранција, за да можете да купите сега со доверба.

Други карактеристики

Најдобри понуди