.

.

Организатор На РОТИРАЧКИ Држач За Шминка ЗА СОНЧАЊЕ Кристално Розова 360 Ротација Држач За Козметичко Складирање Грамофон Спин Дисплеј Штанд Бања Суета За Облекува

Организатор На РОТИРАЧКИ Држач За Шминка ЗА СОНЧАЊЕ Кристално Розова 360 Ротација Држач За Козметичко Складирање Грамофон Спин Дисплеј

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Премуим Кристално Розова Акрилик ЛЕСЕН ДРЖАЧ ЗА КОЗМЕТИКА : ротирачкиот држач за складирање на козметички организатор има 5 прилагодливи слоеви за да ја креирате саканата висина на фиоката. Можете лесно да ги добиете вашите различни козметички или шминкерски алатки со само едно предење. ПРОСТОРЕН РОТИРАЧКИ ОРГАНИЗАТОР НА ШМИНКА : држи повеќе од 30 четки за шминка, 20 шишиња производи за нега на кожа или додатоци за шминка, вклучувајќи кармини, парфеми, ајлајнери, боја на образите, лак за нокти, моливи за веѓи, го одржува вашето место уредно. КАВГА БЕСПЛАТНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : нашиот држач за козметички организатор е практичен за употреба и лесно се склопува или расклопува со прирачникот. Лесно се чисти со памук, микрофибер ткаенина или друга мека крпа или се мие со благ сапун и вода. ЕКСКЛУЗИВНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : носителот на организаторот на ШМИНКА СО КРИСТАЛНО розова СУНФИКОН е одличен избор за подарок за вашата љубовница, сопруга, мајка, ќерка, пријатели или колеги За Време На Божиќ, Нова година, Денот на Вљубените, Денот на Мајките, домаќинството, свадбата, роденденот или која било друга пригода.

Други карактеристики

Најдобри понуди