.

.

Пренослив Мини УСБ Пренослив Правосмукалка, Компјутерска Чистачка За Тастатура, Моќно Вшмукување, Добар Асистент За Чист Десктоп/ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, Универзална Џе?

Пренослив Мини УСБ Пренослив Правосмукалка, Компјутерска Чистачка За Тастатура, Моќно Вшмукување, Добар Асистент За Чист Десктоп/ЛАПТОП

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Моќното вшмукување може побрзо да го цица отпадот скриен на тастатурата Нашата компјутерска правосмукалка може да вакуумира мали нешта како пепел од цигари, прашина, коса, трошки од храна, гумен отпад, мали честички, но не и вода, осигурувајќи се дека малите нешта не се поголеми од вшмукувачката млазница. Оваа пренослива USB пренослива правосмукалка е мала по големина, може да се користи за компјутери, десктоп компјутери и Компјутери. Нашата правосмукалка за тастатура може да се поврзе директно со USB-портата без потреба од надворешно напојување. Само отворете ја правосмукалката и извадете го сунѓерот, а потоа измијте го со чиста вода, откако сунѓерот ќе се исуши, а потоа можете да го користите. Карактеристики : Моќното вшмукување може побрзо да го исчисти отпадот скриен на тастатурата.Нашиот компјутерски вакуум може да вакуумира мали предмети како што се пепел од цигари, прашина, коса, трошки, гумен отпад, мали честички, но не и вода, проверете дали малите нешта не се поголеми од вшмукувачката млазница оваа пренослива USB пренослива правосмукалка е мала по големина, може да се користи за компјутери, десктоп компјутери и Компјутери.

Други карактеристики

Најдобри понуди