.

.

Трансцендент ТС8ГСДУ1 8 МК Безбеден Дигитален Висок Капацитет - 1 Картичка-Класа 10/УХС-јас

Трансцендент ТС8ГСДУ1 8 МК Безбеден Дигитален Висок Капацитет - 1 Картичка-Класа 10/УХС-јас

DEN 174.24

Количина на стоки
Тековен

Ново Надминете ГО TS8 GSDU1. Надминете TS8 GSDU1 8 GB Безбеден Дигитален Висок Капацитет (SDHC) - 1 Картичка - Класа 10/UHS-I. Трансценд TS8 GSDU1 8 GB Безбеден Дигитален Висок Капацитет (SDHC) - 1 Картичка - Класа 10/UHS-Икомбинирање на веќе импресивната класа 10 спецификација со засилување на перформансите НА UHS-I, Надминете Ја класата 10 Sdhc ултра голема брзина мемориски картички помогне на Вашиот КАМЕРАТА го ослободи СВОЈОТ ЦЕЛОСЕН ПОТЕНЦИЈАЛ. Кога се спарени со уреди компатибилни со UHS-I, овие картички нудат брзи брзини на пренос, совршени за последователно снимање со голема брзина и непречено целосно HD снимање видео.

Други карактеристики

Најдобри понуди