.

.

SXYLTNX Веб Камера 1080p Целосна Hd Веб Камера Со Вграден МИКРОФОН USB Веб Камера За Компјутер Компјутер Лаптоп Десктоп Веб Камера

SXYLTNX Веб Камера 1080p Целосна Hd Веб Камера Со Вграден МИКРОФОН USB Веб Камера За Компјутер Компјутер Лаптоп Десктоп Веб Камера

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

HD видео, Целосна 1080 P HD видео, автофокус и напредна корекција на светлината за, јасни видео разговори Лесен за употреба, USB врска Со Windows PC или Mac. 360-Степен на гледање,Видете повеќе во вистински широк екран без да мора повторно да ја поставите камерата. Вградени микрофони,стерео микрофони за кристално чист глас собереш. Повеќе опции за монтирање, Интегриран клип и конец за статив за лесно монтирање на лцд-монитори,лаптопи и таблети.

Други карактеристики

Најдобри понуди