.

.

1 парчиња клип со двојна глава за веѓи од пинцета од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки веѓи алатка за убавина за убавина за убавина салон дома Употреба

1 парчиња клип со двојна глава за веѓи од пинцета од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки веѓи алатка за убавина за убавина за убавина

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Willе добиете пинцета од не'рѓосувачки челик од 1 парчиња, може да ги задоволите вашите дневни потреби за поправка на веѓите Овие клипови на веѓата е дизајн со двојна глава, едната страна е пинцета, а другата страна е мала чешел, едниот клип има повеќекратни намени. Предниот крај на овие пинцети е близу, а исто така може да собере и некои убави влакна многу точно без многу напор. Вилиците на пинцетите се многу тесни, и нема да има празнини при стискање, така што лесно може да собере неколку убави влакна. Кога ги исекувате веѓите, може да ја намали болката од измама и да го намали влечењето на кожата. Тинцерот е лесен и преносен, нема да заземе многу простор во торба кога ќе излезете или патувате, а исто така е лесно да се чувате дома. Willе добиете пинцета од не'рѓосувачки челик од 1 парчиња, може да ги задоволите вашите дневни потреби за поправка на веѓите. Овие клипови на веѓата е дизајн со двојна глава, едната страна е пинцета, а другата страна е мала чешел, едниот клип има повеќекратни намени. Предниот крај на овие пинцети е близу, а исто така може да собере и некои убави влакна многу точно без многу напор. Вилиците на пинцетите се многу тесни, и нема да има празнини при стискање, така што лесно може да собере неколку убави влакна. Кога ги исекувате веѓите, може да ја намали болката од измама и да го намали влечењето на кожата.

Други карактеристики

Најдобри понуди