.

.

Crody RGB атмосфера светло ресторан хотел хотел кревет преносен ноќен светло десктоп светло -бар табела ламба ff цилиндар

Crody RGB атмосфера светло ресторан хотел хотел кревет преносен ноќен светло десктоп светло -бар табела ламба ff цилиндар

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

1 Опремена со силиконска рачка, која може да се обеси или носи, што го прави кампувањето на отворено поудобно. Шест нивоа на прилагодување на осветленоста, погодно за различни места. Може да изврши затемнување на шеснаесет бои. Наполнување 3 часа, може да се користи постојано 7-15 часа. Лесно полнење со USB порта. Опремена со силиконска рачка, која може да се обеси или носи, што го прави кампувањето на отворено поудобно. Шест нивоа на прилагодување на осветленоста, погодно за различни места. Може да изврши затемнување на шеснаесет бои. Наполнување 3 часа, може да се користи постојано 7-15 часа. Лесно полнење со USB порта. Име на производот : RGB Табела Светло светло Извор : LEDStyle : Modern Material : Pecct : RGBBattery : 1500mahip Оценка : IP20 Light Големина : 123 *123 *170 MMCarton Големина :.

Други карактеристики

Најдобри понуди