.

.

Новороденче памук бебе капа е елени уши, новороденче меки гравчиња капачиња бебе момче дете дете

Новороденче памук бебе капа е елени уши, новороденче меки гравчиња капачиња бебе момче дете дете

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

95% памук, 5% спандекс Еластично затворање. Само миење на рацете. -Зачудувачки материјал од ветерници-ги штити ушите на бебето; Преносна-лесна категорија и мали, лесно е да се преклопи и носи торба. Поволна дневна активност, како што се кампување, патување, роденден и сл. Само чиста миење на рацете (вода под 30 степени), без белило, без железо и линија суво. Употребата бебе секојдневно носење особено ладен ден или подарок за други е добар избор.

Други карактеристики

Најдобри понуди