.

.

Eyech 4pc 2inch цинк легура кабел за кабел за капакот на компјутерот за компјутерска биро за кабел за кабел за кабел за организатори на жицата се вклопува за домови и канц?

Eyech 4pc 2inch цинк легура кабел за кабел за капакот на компјутерот за компјутерска биро за кабел за кабел за кабел за организатори на

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Направено од легура на цинк со четкана завршница, цврста и издржлива долго време Одговара на дупка со дијаметар од 50мм/2in за управување со жица. Овие громи помагаат ефикасно да ја организираат вашата работна маса, работните станици, таблетите, да ја одржуваат вашата работна околина чиста и уредна, ослободена од нервоза на хаос жици. Лесно за инсталирање : Едноставно проследете го телото на гром на вашата работна маса или маса, дупчете ја дупката, ставете го гром во дупката и започнете да ги прикривате сите ваши кабли, жици и жици. Отстранлива усна : Лесно е да се отстрани капакот за додавање или отстранување на кабли, или ако имате многу жици, можете да го користите Grommet на бирото без покритие. Погодни за канцелариска опрема, компјутерска биро, системи за застој за да се хранат жици подалеку од работната површина и работните области. Направено од легура на цинк со четкана завршница, цврста и издржлива долго време. Одговара на дупка со дијаметар од 50мм/2in за управување со жица. Овие громи помагаат ефикасно да ја организираат вашата работна маса, работните станици, таблетите, да ја одржуваат вашата работна околина чиста и уредна, ослободена од нервоза на хаос жици. Лесно за инсталирање : Едноставно проследете го телото на гром на вашата работна маса или маса, дупчете ја дупката, ставете го гром во дупката и започнете да ги прикривате сите ваши кабли, жици и жици. Отстранлива усна : Лесно е да се отстрани капакот за додавање или отстранување на кабли, или ако имате многу жици, можете да го користите Grommet на бирото без покритие. Погодни за канцелариска опрема, компјутерска биро, системи за застој за да се хранат жици подалеку од работната површина и работните области. Eyech 4pc 2-Inch Computer Desk Grommet Kit Desktop Grommets Wire Organizers Specification : Material : Zinc Alloy + Nylon Overall Diameter : 56mm/ 2.

Други карактеристики

Најдобри понуди