.

.

Ke1clo око _massa-ger 180 ° машина за нега на очите, машина за полнење на вибрации _massa-ge машина за релаксирано затегнување на очите, намалување на вреќи со очи на темни кругов?

Ke1clo око _massa-ger 180 ° машина за нега на очите, машина за полнење на вибрации _massa-ge машина за релаксирано затегнување

DEN 1759.84

Количина на стоки
Тековен

【Функција】 Мулти-фреквенција виб-рација, дизајн на А-РЦ, интелигентен притисок на воздухот, долг век на траење на батеријата, меко и удобно, преклопување од 180 степени Massagement Massage】 Опуштете се на мускулите на очите и ослободете го заморот на очите преку виб-рација со ниска фреквенција. 【180 ° A-DADFULABLE PROTABLE DESIGN-Може да се преклопи во помала големина за лесна преносливост, за да можете да го однесете во канцеларија, авион, патување. Покрај тоа, лентата за глава може лесно да се прилагоди во големина, погодна за сите тинејџери, студенти, работници со бели јаки и возрасни. 【Пријателска ткаенина за дишење на кожата】 Пријателска за кожата и ткаенината што може да дише може да ги направи очите да се чувствуваат многу удобно. 【Подарок】 Совршен за давање како подарок за семејство, роднини и пријатели. Функција : Количина : 1pcs Материјал : Пластична боја : Бела Големина на производот : 21x10x3cm /8.

Други карактеристики

Најдобри понуди