.

.

Алатка за складирање на ракут, алатка за алатки за железо кутија Професионална комплетна алатка за празно метално странично отворање на двојно рачка со двојно рач?

Алатка за складирање на ракут, алатка за алатки за железо кутија Професионална комплетна алатка за празно метално странично отворање на двојно

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Преносна рачка и лесна за да носите Направено од железен лим материјал, задебелена и засилена, со голема отпорност на пад и капацитет на лежиште. Голем простор за складирање. Двоен слој дизајн, удобно складирање и класификација, голем простор. Кутија за складирање на Rakute Handy со рачка на капакот за лесен транспорт, погоден за семејство, автомобил, училиште, салата, работно место, патување, кампување, службена должност : 1.Тој материјал изработен од материјал од железо, задебелена и засилена, со висок отпор до паѓање и Капацитет на лежиште2. design, not easy to damage, convenient and comfortable to carry the toolbox Specification : Name : Toolboxcolor : blue Material : Iron Style : portable Size : 160 X330 X170mm Weight : 11.35kg Place of Origin : Shandong, China Our customers deserve the best , If there are any quality problems, we are always Еве за вас, слободно контактирајте не! Willе ви биде доставено во рок од две недели.

Други карактеристики

Name:
Toolbox
color:
blue
Material:
Iron
Style:
portable
Size:
160X330X170mm
Weight:
11.35kg
Place of Origin:
Shandong, China
Our customers deserve the best , If there are any quality problems, we are always here for you,feel free to contact us!It will be delivered to you within two weeks :

Најдобри понуди