.

.

Vifemify Action Camera Extension Arman Arm Alminum Alloy Chheame Shheet Arming Arm Anti-S-S-S-Shake, Action Camera Protecution Protext Aluminum Aluminum легура за камера

Vifemify Action Camera Extension Arman Arm Alminum Alloy Chheame Shheet Arming Arm Anti-S-S-S-Shake, Action Camera Protecution Protext Aluminum

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Анти-тресење и стабилност : Откако продолжението на шлемот ќе се затегне цврсто со вашите завртки, ќе биде многу стабилно и ќе избегне тресење на фотоапаратот дури и на груби патишта, нема потреба да се грижите за олабавување на камерата, што ви помага да снимате појасни и измазнети видеа и Заштитете го вашиот уред од паѓање Светло и преносно : Стапот за продолжување на држачот за рака е лесен од 30g, мала во големина, лесен за носење и погоден за употреба на отворено. Вие нема да се чувствувате уморни или оптоварени кога ја користите дури и на шлемот, а светлината и компактната големина ви овозможуваат поголема погодност и удобност. Висококвалитетен материјал за алуминиумска легура : Актерската рака за шлемот е обработена од CNC компјутерски гонги, еднократно формирање, третман против низа и густ оксиден филм, добра отпорност на 'рѓа. Покрај тоа, материјалот за алуминиумска легура има добра сила, не е лесен за кршење, силен и издржлив. Лесен за употреба : Постојат дупки за завртки од двете страни на раката за продолжување на фотоапаратот за поврзување на шлемот и камерата. Сè што треба да направите е да ги затегнете завртките, така што врската е цврста и не е лесна за паѓање. Професионална услуга по продажбата : Загарантиран 100% нов производ. Ние нудиме обезбедување на квалитет, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ќе дадеме се од себе за да го решиме проблемот за вас и да ви дадеме задоволителен одговор. Функција : Анти-тресење и стабилност : Откако продолжението на шлемот ќе се затегне цврсто со завртките, ќе биде многу стабилно и ќе избегне тресење на фотоапаратот дури и на груби патишта, нема потреба да се грижите за олабавување на камерата, што ви помага да снимате појасно и измазнето Видеа и заштитете го вашиот уред од паѓање. Светла и преносна : стапчето за продолжување на држачот за рака е лесен од 30g, мала во големина, лесен за носење и погоден за употреба на отворено. Вие нема да се чувствувате уморни или оптоварени кога ја користите дури и на вашата шлем, а светлината и компактната големина ви овозможуваат поголема погодност и удобност.

Други карактеристики

 :
Condition:
100% brand new
Item type:
Aluminium Alloy Extension Bracket
Material:
aluminium alloy
Optional Color:
red, black, silver gray
Weight:
Approx. 30g 
Package List:
1 x Bracket

Најдобри понуди