.

.

Lutema LV-LP15-L01 Canon LV-LP15 8441A001 Замена Lcd/DLP Проектор Светилка

Lutema LV-LP15-L01 Canon LV-LP15 8441A001 Замена Lcd/DLP Проектор Светилка

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Заменува lv - LP15 8441 A001-лутема филипс замена светилка обезбедува ОПТИМАЛНА осветленост и Е Најдолготрајна замена светилка за ВАШИОТ DLP проектор Компатибилен со следниве Модели на проектори : , Канон ЛВ-Х2, Канон ЛВ-Х2Е, Канон ЛВХ2Е, Канон ЛВХ2. Производот е сертифициран од Ми Технологии, Ад. Во Северна Америка да ги исполни највисоките стандарди за квалитет во индустријата. За Оптимална Осветленост и Животен Век - изберете Ја Ламбата За Замена "Филипс Внатре". Враќа 100% Осветленост и Трае Подолго!. Ги препорачуваме Решенијата "Филипс Внатре" За најдобар квалитет на сликата, осветленост и животен век. Лутема Економија Проектор Замена Светилка За Канон LV-LP15 8441 A001. Оваа светилка обезбедува економско решение За Светилката За Замена На Лутема за Вашиот Проектор За Проекција Dlp canon. Лутема "Филипс Внатре" Заменските Светилки се оценети на 2000 часа. на животот и вратете 100% од осветленоста на вашиот проектор.

Други карактеристики

Најдобри понуди