.

.

Давиту Електрична Опрема Материјали-Кабел Интегрирана Цевка Светлосен Адаптер AC T8/T5 led Цевка 50cm Прекинувач Кабел Жица Конектор

Давиту Електрична Опрема Материјали-Кабел Интегрирана Цевка Светлосен Адаптер AC T8/T5 led Цевка 50cm Прекинувач Кабел Жица Конектор

DEN 1358.40

Количина на стоки
Тековен

- Лесен и висококвалитетен дизајн - Одговара на повеќето лаптопи,играчи на игри,камери, печатачи наизменична СТРУЈА адаптери или полначи. - Т8/т5 предводена цевка висока безбедност, идеална замена за оригинални кабли. Број на модел : Кабелска Жица За Приклучок На Цевка. Карактеристики : - лесен и висококвалитетен дизајн-Одговара на повеќето лаптопи, играчи на игри,камери, ПЕЧАТАЧИ адаптери за напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА или полначи - т8/Т5 led цевка висока безбедност, идеална замена за оригинални кабли Спецификации : Должина : 50 CMColor : Бело(како што е прикажано на сликата) пакет вклучувајќи : 1 x специфики На Кабел За Напојување : Број На Модел : Кабелска Жица За Приклучок На Цевка.

Други карактеристики

Најдобри понуди