.

.

А плус+ 10 ПАРЧИЊА 64GB USB 2.0 Флеш Диск Пиво Кригла во Облик Со Клучеви

А плус+ 10 ПАРЧИЊА 64GB USB 2.0 Флеш Диск Пиво Кригла во Облик Со Клучеви

DEN 230.40

Количина на стоки
Тековен

ДОГОВОР ЗА СУПЕР ВРЕДНОСТ : Пакетот содржи 10 парчиња 64 GB ПИВО КРИГЛА ВО облик НА USB Флеш Дискови, супер вредност за фотографски студија или мали веледрогерии ОПЕРАТИВЕН Систем : USB Флеш-Уредот е компатибилен Со Повеќето Системи на пазарот, како Што Се Windows, Linux и Mac OS. Трајни Перформанси : Нема потреба да инсталирате софтвер за возење, само приклучете и користете. Со функција на отпорен на вода, отпорен на прашина, отпорност на висока температура, магнетна отпорност и отпорен на удари. ОДЛИЧНО ЗА сите ВОЗРАСТИ и ЦЕЛИ : привлечните дизајни изгледаат привлечно и декоративно може да се испратат како сладок подарок за семејството, пријателите или вашите клиенти. Погоден за складирање, пренесување и споделување дигитални податоци во училиште, во семејство, на пријатели, на клиенти, на машини. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. Сите СТАПЧИЊА ЗА МЕМОРИЈА плус+ USB се поткрепени со 1 Година Гаранција, бесплатна техничка поддршка брзина На Читање : 30 MB/S-40 MB / S 6.Трајност : над 50.000 пати читање И пишување Важно Известување : вистинскиот достапен капацитет за складирање податоци е помал од она што е наведено на производите. Бидејќи дел од наведениот капацитет на уредот за складирање блиц се користи за форматирање и други функции, така не е достапен за бесплатно складирање на податоци на корисниците употребливиот простор за секој капацитет е подолу : 8 GB : со употреблив простор за складирање од 7,45 GB-7,65 GB 16 GB : со употреблив простор за складирање од 14,58 GB-14,75 GB 32 GB : со употреблив простор за складирање од 29,48 GB-30,56 GB 64gb : со употреблив простор за складирање од 58.

Други карактеристики

Најдобри понуди