.

.

Ранец на ранец и сива складирање на камерата Navitech со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action Action Action Camera SJCAM SJ6

Ранец на ранец и сива складирање на камерата Navitech со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action Action Action

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на вода што ги отповикува со интегрирано куќиште за складирање за да ги заштитите и организираат вашите фотоапарати и додатоци. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. 12 -месечна гаранција.

Други карактеристики

Најдобри понуди