.

.

AEXIT 0,5 mm x Управување со кабелот од 1,4 mm PTFE цевка цевка цевка 1 метар 3,3ft за 3D кабелски ракави за печатач за печатач за печатач

AEXIT 0,5 mm x Управување со кабелот од 1,4 mm PTFE цевка цевка цевка 1 метар 3,3ft за 3D кабелски ракави за печатач за печатач за печатач

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Земја на производство : Кина; Материјал : Птфе Нето тежина : 3 G; Содржина на пакет : 1 x PTFE цевка. Внатрешен дијаметар : 0,5 мм; Надворешен дијаметар : 1,4мм. Должина (приближно) : 1 метар 3,3ft. Главна боја : бела; Работна температура : -190 C до +260 C. Земја на производство : Кина; Материјал : Птфе. Нето тежина : 3 G; Содржина на пакет : 1 x PTFE цевка. Внатрешен дијаметар : 0,5 мм; Надворешен дијаметар : 1,4мм. Должина (приближно) : 1 метар 3,3ft. Главна боја : бела; Работна температура : -190 C до +260 C. Описи : - Добра отпорност на висока температура и ниска температура. , Автомобил, електроника, хемикалии и вентили итн. Спецификации : Име на производот : PTFE Материјал за цевки : PTFECOLOR : Белиот дијаметар (приближно) : 0,5мм/0.012 Inout Side дијаметар (приближно) : 1,4мм/0,055inl должина : 1 метри/3,3ftdensity : 2.3 G/AM3 Working Temperate : -190 C до +260 CNet Тежина : 3 Gpackage Содржина : 1 x PTFE цевка.

Други карактеристики

Најдобри понуди