.

.

Четка за нокти,3 парчиња Лагер За Нокти Со Точки Четка За Ув Гел Алатка За Цртање Со Пенкало Поставена Рачка

Четка за нокти,3 парчиња Лагер За Нокти Со Точки Четка За Ув Гел Алатка За Цртање Со Пенкало Поставена Рачка

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Пакетот вклучува 3 пенкало за лагер за нокти кое доаѓа со 3 различни големини : 7мм, 11мм, 15мм Совршен за салон за нокти. Погоден и за професионална употреба и за лична употреба. Комплетот пенкала може да се користи за цртање линии, фини детали, цвеќиња, дезени итн. Овие пенкала ви овозможуваат да креирате прекрасни дизајни на нокти за неколку секунди. Телото на пенкалото е изработено од врвен пластичен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење. Со најтенка четка коса и сјајни кристали во рачката, модерен дизајн, најдобар за сликање. Карактеристики : пакетот вклучува 3 пенкало за нокти што доаѓа со 3 различни големини : 7мм, 11мм, 15мм. Совршен за салон за нокти. Погоден и за професионална употреба и за лична употреба. Комплетот пенкала може да се користи за цртање линии, фини детали, цвеќиња, дезени итн. Овие пенкала ви овозможуваат да креирате прекрасни дизајни на нокти за неколку секунди.

Други карактеристики

 :
Material:
Plastic
Optional Color:
Pink, Blue, Black
Quantity of Nail Pen:
3
Size:
Approx. 7mm, 11mm, 15mm
Pen Size:
Approx. 16.7 * 0.8 * 0.8cm / 6.57 * 0.31 * 0.31inch
Weight:
22g
Type:
Nail Brushes
Package List:
3 * Nail Art Liner Pen:

Најдобри понуди