.

.

Отворено Производи Ditty Торба

Отворено Производи Ditty Торба

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Комплетот од три вклучува врвки за затворање, работи и мрежести кеси; одлично за складирање опрема, храна и облека на патувања во кампување Дити и вреќи со работи се направени Од Водоотпорен Оксфордски најлон обложен Со Уретан. Секоја торба е различна боја за да помогне во организирањето на опремата; боите може да варираат. Дити торба мери 4 х 9 инчи; торба за работи, 10 х 20 инчи; мрежеста торба, 12 х 18 инчи. Поддржан Од Обичните Производи На Отворено + Едноставна Доживотна Гаранција.

Други карактеристики

Најдобри понуди