.

.

ОСАТИ Мермер Пеперутка Цвет Кригла-Подароци За Жени Роденден Свадба-Уникатен Дизајн Со Лажица-Роденден Подарок Денот На Вљубените Подарок Идеи За Неа, Мајка, Баба,

ОСАТИ Мермер Пеперутка Цвет Кригла-Подароци За Жени Роденден Свадба-Уникатен Дизајн Со Лажица-Роденден Подарок Денот На Вљубените

DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ : мајки денот На Вљубените свадба Божиќ подарок идеи за себе, женски пријатели, најдобри, братучед, девојка пријатели, снаа, мајка, сопруга, баба, џиџи, нана, тетка, ќерка, снаа, наставник, вработен, внука, медицински сестри, соседи, соработници ОДЛИЧЕН ПОДАРОК и ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : Прекрасна комбинација на уметност и практичност. Тоа е посебна идеја за подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, заминување, пензионирање, свадба, годишнина. Рачно Изработено : Секое парче е уникатно, никогаш нема да избледи со текот на времето. Голема вредност, Пеперутка Роза И Мермер Дизајн ! Визуелната привлечност го прави овој возбудлив производ за секој дом, ресторан и канцеларија.тоа е одлична забава и добро расположение за вас. Пакување Кутија за подароци : 1 * Чаши, 1 * Лажица , 1 * подлога, 1 * Крпа за Чистење! Безбедна машина за миење садови, но без безбедна Микробранова Печка. Висок Квалитет : Изработен од Керамика и метал без Олово. Мермерната Шолја За Цвеќе од Пеперутка може да се користи за вашиот омилен топол чај, утринско кафе, топли пијалоци, чоколадо, млеко, сок или некоја друга секојдневна употреба. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ : мајки денот На Вљубените свадба Божиќ подарок идеи за себе, женски пријатели, најдобри, братучед, девојка пријатели, снаа, мајка, сопруга, баба, џиџи, нана, тетка, ќерка, снаа, наставник, вработен, внука, медицински сестри, соседи, соработници. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК и ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : Прекрасна комбинација на уметност и практичност. Тоа е посебна идеја за подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, заминување, пензионирање, свадба, годишнина. Рачно Изработено : Секое парче е уникатно, никогаш нема да избледи со текот на времето. Голема вредност, Пеперутка Роза И Мермер Дизајн ! Визуелната привлечност го прави овој возбудлив производ за секој дом, ресторан и канцеларија.

Други карактеристики

Најдобри понуди