.

.

Корфото ткаенина 9x6ft Циркус фотографија Фотографија Гравски цвеќиња Сино небо парк Фестивал на шатори за новороденчиња за новороденче туш дете роденденска забава

Корфото ткаенина 9x6ft Циркус фотографија Фотографија Гравски цвеќиња Сино небо парк Фестивал на шатори за новороденчиња за новороденче

DEN 446.24

Количина на стоки
Тековен

【Големина : : 9x6ft 【Материјал : : Надградена полиестерска ткаенина, пеглана, миење и не-израмни. 【Боја : : Заситеност на бојата висока и брзина. Не-рефлексија, тоа го прави ефектот на снимање пореално и пообоен. 【Апликација : : Применливи прилики вклучуваат позадина на видео и фото -фут, фестивал, забава, роденден, дипломирање, декорација на позадина што виси во соба. Може да се користи и таписерија во затворен простор, банер на отворено, итн. 【Персонализација : : можеме да обезбедиме кориснички позадини, да ја прилагодиме вашата омилена слика, големина, додадете текст и така натаму. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе бидеме посветени да ви обезбедиме подобро искуство за купување. Карактеристики на позадината на Корфото : 1. Материјал : Надградена полиестерска ткаенина, во споредба со винил ткаенина, може да се пегла, да се пее и да не се израмни. Боја : Компјутерско дигитално печатење, беспрекорно, светло и чиста боја, висока заситеност и брзина, може да се задржи долго време, повторна употреба. Аплицирајте : Различни фестивали, забава, матурска, свадбена банкет, снимање на видео, позадина на фотографирање на портрети, украсување на wallидови во затворен простор, банер за надворешни активности, итн. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе се вратиме наскоро.

Други карактеристики

Најдобри понуди