.

.

Piko 61103 Trap Dation Train

Piko 61103 Trap Dation Train

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Песна H0 ПИКО ПРОИЗВОД Број 61103. Препорачана возраст : 14 години. ПИКО ПРОИЗВОД Број 61103. Препорачана возраст : 14 години. Пико 61103 - дворот за отпадоци од возот. Препорачана возраст : 14 години и погоре. Комплет за модели. Код на производот Piko : 61103.

Други карактеристики

Најдобри понуди