.

.

Калидола Рамен Камин Екран Со Врати, Цврста Рамка Од Ковано Железо Со Метална Мрежа, Рамен Панел Декоративен Камин Екран Со Дизајн На Лизгање, Слободна Стоечка Свеќ

Калидола Рамен Камин Екран Со Врати, Цврста Рамка Од Ковано Железо Со Метална Мрежа, Рамен Панел Декоративен Камин Екран Со Дизајн На Лизгање,

DEN 1584.00

Количина на стоки
Тековен

Челичната рамка од црна мрежа и дизајнот на јаворов лист ќе создадат рустикална и елегантна атмосфера во вашата дневна соба Тоа не е само убава декорација на домот, туку и начин да ги спречите вашите деца или миленичиња да се приближат до огнот. Нема склопување, преклопен дизајн за полесно поставување и складирање. Совршен за домашен декор, решетки за камини, исто така одличен подарок. ЕЛЕГАНТЕН ЛИЗГАЧ-Доброто детали за скролување од ковано железо го издигнува дизајнот и го надополнува секој декор од класичен до модерен до рустикален. САМОСТОЕН РАМЕН ШТИТНИК-Се Вклопува во рамно на огништето за максимална покриеност и заштита; големите предни стапала за лизгање и помалите задни стапала го поддржуваат екранот. Цврст ЧЕЛИК издржлив црн прав обложен финиш. Безбеден Дизајн и Цврста Конструкција : екранот на каминот е опремен со стабилна завртка, тоа е за да се спречи нерамномерно заземјување, со прилагодливо растојание на лентата за поддршка на потпирачот за грб, погодна за различни големини на камин.

Други карактеристики

Најдобри понуди