.

.

Јокиве 10 Пакет Папки Со Датотеки, Датотеки Со Плик Со Големина А4 Торба Пластични Џебови За Документи Со Копче За Прицврстување, Одлично За Канцеларија

Јокиве 10 Пакет Папки Со Датотеки, Датотеки Со Плик Со Големина А4 Торба Пластични Џебови За Документи Со Копче За Прицврстување, Одлично За

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ папки со Датотеки го олеснуваат организирањето и наоѓањето документи, погодни за канцеларија, образование, дом, патување и тоа е корисен додаток за складирање хартија, документи, договори, извештаи, билети, пликови, писма, чекови, сметки итн Што ДОБИВАТЕ-пакетот доаѓа со 10 Папки Со датотеки со пакети со димензии 12,6 х 9 инчи вкупна големина. ●СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ-изработен е од цврст пластичен материјал, водоотпорен, лесен за чистење, цврст и издржлив. Отпорен на абење и прашина, и не е лесно да се скрши. ●СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН-ви Помага ефикасно да организирате разни предмети, а пакувањата со доволни количини можат да ги задоволат вашите различни потреби. Затворањето на копчето snap ви овозможува лесно да ги земате и чувате датотеките. Ве Молиме ИМАЈТЕ ПРЕДВИД-дозволете малку толеранција поради рачно мерење. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ папки со Датотеки го олеснуваат организирањето и наоѓањето документи, погодни за канцеларија, образование, дом, патување и тоа е корисен додаток за складирање хартија, документи, договори, извештаи, билети, пликови, писма, чекови, сметки и многу повеќе.Што ДОБИВАТЕ-пакетот доаѓа со 10 Папки Со датотеки со пакети со димензии 12,6 х 9 инчи вкупна големина.

Други карактеристики

Најдобри понуди