.

.

KLKCMS ПОВЕЌЕНАМЕНСКА Кофа Со Ориз Диспензер За Житни Култури Со Голем Капацитет За Житни Житни Брашно Контејнери За Складирање Сува Храна , Сива Боја

KLKCMS ПОВЕЌЕНАМЕНСКА Кофа Со Ориз Диспензер За Житни Култури Со Голем Капацитет За Житни Житни Брашно Контејнери За Складирање Сува Храна

DEN 1001.60

Количина на стоки
Тековен

* Двојно Запечатување : Двојно запечатување на запечатување силициум +еластичен капак, дизајн на горниот жлеб, може да се стави ѕвезда , лук, ѓумбир или десикант, ефикасно и влага * Голем Капацитет : 30 мачки голем капацитет, за да се исполнат вашите, за складирање на ориз, ореви,, храна за домашни миленици, брашно, итн. * Дизајн на оддел : креативен дизајн на оддел, класифицирано складирање, кофа за уживање во користењето на две кофи, заштедувајќи простор за складирање во кујната. * Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен пп материјал, безбедност, за да можете да го користите со доверба, доаѓа со рамна чаша за мерење на устата и лесно се зема. * Лесен За Употреба : капак Од Типот На Притискање, за да го отворите проѕирниот прозорец, преостанатата количина е јасна на прв поглед, што ви е погодно брзо да ја пронајдете потребната храна и да ја надополните навреме за да избегнете недостиг на храна. Опис : - Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен пп материјал, безбедност, за да можете да го користите со доверба, доаѓа со рамна чаша за мерење на устата и лесно се зема. - Голем Капацитет : 30 мачки голем капацитет, за да се исполнат вашите, за складирање на ориз, ореви,, храна за домашни миленици, брашно, итн. - Дизајн на оддел : креативен дизајн на оддел, класифицирано складирање, кофа за уживање во користењето на две кофи, заштедувајќи простор за складирање во кујната.

Други карактеристики

- Material:
PP
Size Chart:
(LxWxH)40x27x22.5cm/15.75x10.63x8.86inch:
Package Includes:
1x Rice Bucket (with 1x measuring cup):
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful on-line shopping!:

Најдобри понуди