.

.

ЦЕНТРАЛНА 23-Симпатична 70-та Роденденска Честитка За Жени - Седумдесет И Сеуште Прекрасни - Слатки 70-ти Роденденски Честитки За Неа - Дрски 70-Ти Роденденски Картички ?

ЦЕНТРАЛНА 23-Симпатична 70-та Роденденска Честитка За Жени - Седумдесет И Сеуште Прекрасни - Слатки 70-ти Роденденски Честитки За Неа -

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

? СРЕЌЕН РОДЕНДЕН-Родендени се совршено време за прослави! Тие се исто така најдобро време да ја прифатите вашата смисла за хумор со духовит закачки или саркастична шега И оваа картичка е загарантирана да стави насмевка на лицето на вашите најблиски!. ? Добар КВАЛИТЕТ - направени и печатени ВО ВЕЛИКА британија на дебели 300gsm картичка ??Симпатичен и Чуден дизајн. Доаѓа со висококвалитетен плик и сите изработени со еколошки и одржливи материјали ??. ️ ● ПРАЗНО ВНАТРЕ - за вашата сопствена порака, вклучуваме духовит лист со совети што ќе ви помогне да напишете нешто убаво! ?. ? ГОЛЕМИНА - оваа прослава картичка е 5,7 х 5,7 инчи и доаѓа со 5,9 х 5,9 инчен плик во запечатена поли торба ?. ?? ДОАЃА СО ЗАБАВНИ НАЛЕПНИЦИ-да ја направите вашата порака уште поубава и лична! ??Ние секогаш бараме да се подобриме и да ви ги дадеме најдобрите налепници за вашата картичка. Дизајните може да варираат во зависност од повратните информации - кажете ни дали ни недостасува нешто! ?.

Други карактеристики

Најдобри понуди