.

.

Површина Килим  со Не-Лизга гума Поддршка Затворен Површина Килим, Ноќта На Вештерките Карирани Автомобил Со Тиква И Црна Мачка На Портокал Background,Round Bedroom Rug for L

Површина Килим  со Не-Лизга гума Поддршка Затворен Површина Килим, Ноќта На Вештерките Карирани Автомобил Со Тиква И Црна Мачка

DEN 3419.68

Количина на стоки
Тековен

Анти-Лизгање : задниот Дел на оваа подлога е составен од илјадници гумени точки за да се осигура дека нашата подлога е против лизгање Уште повеќе, го помина професионалниот тест против лизгање и има способност да го чува вашето семејство безбедно. Разновиден : дизајнот на оваа подлога е многу simple.So оваа подлога е лесна за совпаѓање. Ова е најдобриот килим за вашата дневна соба, спална соба,расадник и детска игротека. Нема да те изневери. Висококвалитетен Материјал : оваа удобна перница е изработена од висококвалитетна ткаенина со цврсто ткаење. Ако имате мали деца или постари лица во вашиот дом, оваа подлога ќе биде совршен избор за вас. Издржлив За Носење : цврстиот материјал издржува постојано абење, а дизајнот со раб го прави посигурен, намалувајќи ја фреквенцијата што ви е потребна за да го замените вашиот тепих. Чистење : ве Молиме машинско перење во ладна вода во стандардна машина за перење (не користете белило). По желба може да се користи железо со ниска температура. Семејство И Пријателски За Миленичиња : одржувањето чисти теписи може да се чувствува како битка што губи. Миленичињата ја следат нечистотијата со шепите.децата можат да бидат неуредни и неуредни. Препознајте тркалезни килими! Тие се лесни за чистење и совршено компатибилни со домашни миленици и домаќинства. Чувајте Ве Безбедни : подлогата што не се лизга обезбедува сигурен стисок и го прицврстува килимот на расадникот на подот, што го прави добар отпор на лизгање за да ви биде удобно. Не грижете се дали децата или семејството ќе се повредат додека играте. Најдобар Избор За Подароци : тоа е одличен избор За Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот На Таткото, Божиќни Подароци, Подароци За Денот на Благодарноста, Подароци За Роденден, Новогодишни Подароци, Украс на Домот итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди