.

.

Орднер а4 макс. Датотека Природата плус 8  См Жолта

Орднер а4 макс. Датотека Природата плус 8  См Жолта

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Внатре : целофанска природа плус А4 Квалитетен механизам за лак на рачката со врвен врв На Црвена гума за бришење на механизмот на рачката, лента на компресорот со зголемена сила на стегање и вградено црвено, врежано лого на грбот : штипки Од Херлиц. За употреба Со А4?хартија. 70?мм ширина на рбетот 80?Макс. датотека папка природата плус а4 8 см. Ауен/Инен : Специјален ламинатен материјал Од Хартија/хартија Сива боја. Квалитетен механизам за лак на рачката со врвно држење, црвен гумен врв на крајот на рачката на механизмот, врзивно средство со зголемена сила на стегање и вградено црвено, врежано лого на грбот : штипки Од Херлиц. Дизајн : Вклучува S80, механизам На Лост, дупки за прсти и слотови, заштита на рабовите. За употреба Со хартија А4. Димензии( W x H) : 285 x 318 mm на ширината на грбот : 80 mm боја/боја на грбот : Избирачко. 10-годишна гаранција. Сертификати и акредитации : Блауер Енгел, совет за управување со шумите (ФСЦ), Сертификат ЗА Квалитет НА ЛГА.

Други карактеристики

Најдобри понуди