.

.

Виолетова Q Занаети 5 Пакет Кафеава Крафт Ребрести Хард Подарок Кутија со Магнетни Затворање капак 8x8 x4 Квадратни Корист Кутии Со Елегантен Ребрести Хартија Заврши?

Виолетова Q Занаети 5 Пакет Кафеава Крафт Ребрести Хард Подарок Кутија со Магнетни Затворање капак 8x8 x4 Квадратни Корист Кутии Со Елегантен

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : оваа кутија доаѓа со силна вградена магнетна заптивка која ќе ја држи кутијата затворена ЛЕСНО СЕ СКЛОПУВА : оваа кутија се испраќа рамно и се собира за неколку секунди, само подигнете ги страните нагоре, извадете ја белата лента и притиснете го само-печатот за да се запечати. Супер едноставно и супер чисто!. КАФЕАВА КРАФТ РЕБРЕСТА ХАРТИЈА : оваа прекрасна кафеава ребреста кутија за подароци ќе го воодушеви вашиот примач и ќе го однесе вашиот подарок давање на следното ниво!. ГОЛЕМИНА и КОЛИЧИНА : кутиите се со димензии 8х8х4 инчи и доаѓаат со 5 кутии. КОРИСТЕТЕ : Нашата кутија е совршена кутија за подароци за невестински туш, подароци за роденден, подароци за водителка и многу повеќе! Тие се исто така одлична кутија за подароци за подароци, подароци за бебиња, вие именувајте ја!. Кафеава кутија за подароци со ребреста хартија крафт го дава тој чист дизајн и најсовремена.

Други карактеристики

Најдобри понуди