.

.

Устур Роденденски Подарок Масажер За Очи Со Топлина, Музички Загреан Масажер За Мигрена, Идеални Подароци За Жени/Мажи, Маска За Очи Подобрување На Спиењето Намалу?

Устур Роденденски Подарок Масажер За Очи Со Топлина, Музички Загреан Масажер За Мигрена, Идеални Подароци За Жени/Мажи, Маска

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

●Machineмичка Ориентална Мистична Акупоинт-Масажа ● Машина за масажер За очи Устуур релаксирачко око и главоболка со масажа, користете магична ориентална акупоинт-масажа која укажува на осцилирачки притисок и massмичко масирање на ударни удари помагајќи да ги освежите очите, да помогнете во намалување на мигрена, темни кругови и напрегање на очите, носете го 15 минути секој ден, ќе бидете тотално опуштени и ќе уживате во подобар ден! ●Смирувачка Музика И Удобна Загреана Масажа●нашата маска за очи има три нивоа на греење, обезбедува удобна температура помеѓу 104°F И 122°F. Покрај тоа, има и мелодична музичка компанија вие (прилагодлива јачина на звук и музика за исклучување на долги преси), ефикасно ја ублажува несоницата, ја подобрува подпухналоста на очите, сувите очи итн. Забелешка : Масажер За очи Устур не е погоден за оние кои биле подложени на операција на очите, состојба на мрежницата, катаракта, глауком итн. €180° Прилагодлив И Пренослив Дизајн, Лесен за Употреба Q дизајн лесен за Користење, можете да ги користите сите функции само со три клучеви, лесно е за старите и младите. Масажерот за очи може да се преклопи во помал како 180°, така што ќе можете да го однесете во канцеларија, авион, патување. Покрај тоа, лентата за глава може лесно да се прилагоди во големина и погодна за сите тинејџери и возрасни. Забелешка : ако се чувствувате премногу тесни или премногу лабави, прилагодете ја лентата за глава за да ја пронајдете вистинската големина. ①Идеални Подароци За Денот на Мајката За Релаксирање. Секој Масажер за очи Во Устур користи добро изграден пакет и добро искуство за дебоксирање. Дајте шанса да го ослободите постојаниот замор околу очите заедно и мигрената, да се опуштите изолирајќи се од надворешниот свет и стресовите што ги носи. Навистина изненадувачки подарок!. ●Дизајн на полнење и Сигурна услуга за клиентите на масажерот за очи му требаат 3 часа за да биде целосно наполнет и може да се користи околу 1 недела. Ви препорачуваме да го користите 15 минути секој ден. Забелешка : Целосно наполнете пред првата употреба. Секој проблем, ве молиме слободно кажете ни, Устур е добро познат по најквалитетните производи и најдобриот тим за услуги на клиентите.

Други карактеристики

Најдобри понуди