.

.

Finnex VL-CRB48 Засадени+ 24/7 КУБИКА Прилагодлив Аквариум LED Тела, Елегантен Црн, 48

Finnex VL-CRB48 Засадени+ 24/7 КУБИКА Прилагодлив Аквариум LED Тела, Елегантен Црн, 48

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Контролирани Аквариум ПРЕДВОДЕНА Тела w /Контролер Патент Во Очекување На Дизајн! Прилагодете 24/7 Бои И Интензитети. Дневна светлина / Мулти-боја / Точно 660 NM ЦРВЕНА Мешавина за Раст На Растенијата. Боја На Хаубата : Елегантна Црна. Должина На Тела 48 Инчи. Finnex Засадени + 24/7 CC LED Тела им нуди на корисниците она што тие го повикуваат - контрола на бојата и интензитетот. Користењето На Засадената Серија+ 24/7 КУБИКА им овозможува на корисниците да зачувуваат различни комбинации на бои во повеќе интензитети во текот на програмата 24/7. Поставете го еднаш и гледајте како тела поминува низ вашиот обичај дневно изгрејсонце до зајдисонце - сите раце слободни. Излегување од режимот на тела 24/7 : исто така, вклучени се четири одделни мемориски слотови кои им овозможуваат на корисниците да ги зачуваат и пристапат до нивните сопствени бои и интензитети по команда. Достапни преку далечинскиот управувач со IR се четири различни временски режими : Облачно, Грмотевици, Зајдисонце И Ѕвездена Месечина Ноќ. Опремени со 2 реда интензивна дневна светлина и вистински 660 NM ЦРВЕНИ Led Диоди, центрирани се мешавина од двојни црвени, зелени и сини Led Диоди. Засадениот+ 24/7 КУБИКА е опремен со динамичен далечински управувач. Далечинскиот управувач им овозможува на корисниците да влезат и излезат од режимот 24/7, заедно со прилагодување на различни комбинации на бои и започнување на 4-те избрани временски режими со кликнување на копче.

Други карактеристики

Најдобри понуди