.

.

Тренд Претпријатија Сертификат За Награда Шарени Класици Сертификати, 8,5 х 11 Инчи - 30 Парче,

Тренд Претпријатија Сертификат За Награда Шарени Класици Сертификати, 8,5 х 11 Инчи - 30 Парче,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Направено со премиум пулпи за да додадете луксуз на сите ваши потреби за печатење Печатач-компатибилен и подготвен за врамување. 30 по пакување, 8,5 х 11 Инчи. Сертификатите нудат динамични дизајни и позитивни пораки. Дигитален Тајмер(1). Сертификатите за награди имаат инспиративна понуда и современи уметнички дела. Можете лесно да ги прилагодите за секоја пригода. Секој сертификат подготвен за рамка гласи : "Пукај за месечината. Дури и ако пропуштите, ќе слетате меѓу ѕвездите."Идеален за ученици од трето одделение до осмо одделение (на возраст од 8 до 14 години).

Други карактеристики

Најдобри понуди