.

.

3дроуз Кеси Питерс Дигитална Уметност-Простор Кити Мачка-Плочки

3дроуз Кеси Питерс Дигитална Уметност-Простор Кити Мачка-Плочки

DEN 279.84

Количина на стоки
Тековен

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1/4 D градежна оценка. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Простор Плочката За Мачиња За Мачки е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Други карактеристики

Најдобри понуди