.

.

Вагон на алатката Eiger KT909E3, основен тип, 3 нивоа плоча

Вагон на алатката Eiger KT909E3, основен тип, 3 нивоа плоча

DEN 3116.64

Количина на стоки
Тековен

Големина на производот (W X H X D) : 44,9 x 583 x 20,3 инчи (1140 x 1480 x 513 mm); Големина на плочата (приближно) : 19,5 x 33,9 инчи. Стандард на удели : 22,0 инчи (560 мм) x 8, Капацитет на оптоварување : приближно. 132,2 фунти (60 кг) по ниво. Дијаметар од 4 x 3,9 инчи (100 мм) (4 инчи) Универзални тркала (2 со стоп -стопери). Материјал : Алуминиум, пластика (ПП). Големина на производот (W X H X D) : 44,9 x 58.3 x 20,3 инчи (1140 x 1480 x 513 mm); Големина на плочата (приближно) : 19,5 x 33,9 инчи. Стандард на удели : 22,0 инчи (560 мм) x 8, Капацитет на оптоварување : приближно. 132,2 фунти (60 кг) по ниво. Дијаметар од 4 x 3,9 инчи (100 мм) (4 инчи) Универзални тркала (2 со стоп -стопери). Материјал : Алуминиум, пластика (ПП). Ултра лесен вагон што може да се користи во различни ситуации. [Користете] Алатки за чување и транспорт и Карактеристики на мали предмети : Може да се користат за градинарство, полици со алатки во вашиот автомобил и во најразлични сцени и работни места.

Други карактеристики

Најдобри понуди