.

.

Ултразвучен минерален кертриџ за замена MD1-0018 Компатибилен со Vornado UH100, Ultra1 и Ultra3 Ultrasonic Humidifiers, Black 3 Pack

Ултразвучен минерален кертриџ за замена MD1-0018 Компатибилен со Vornado UH100, Ultra1 и Ultra3 Ultrasonic Humidifiers, Black 3 Pack

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

? ? 【Спречува минерално градење】 Овој кертриџ за овлажнител MD1-0018 Деминерализација помага да се спречи и намали белата прашина предизвикана од минерали во тврда вода Оваа „прашина“ на тврда вода може да содржи калциум, вар или магнезиум. Филтрите за деминерализација можат да помогнат во продолжување на животот на вашиот овлажнител, прочистување на водата, спречување на мириси. ? Заменете ги на секои 30-60 дена. Димензии на производот (L X W X H) 3,00 x 3,00 x 2,5 инчи. 【Квалитет на спреј】 : MD1-0018 овластувачот Деминерализација кертриџ создава ултра фина магла која е идеална за вашата кожа и носните пасуси. Малите капки лесно апсорбираат и ја ублажуваат вашата непријатност. Пакет со вредност】 содржи 3 пакувања. Ние сме посветени да понудиме 100% висококвалитетни услуги на клиентите и висококвалитетни производи, доколку имате какви било прашања во врска со средства за овлажнител, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го решиме проблемот ASAP.

Други карактеристики

Најдобри понуди