.

.

Косилка за Трева Со Меурчиња, Косилка За Трева За Меурчиња За Мали Деца, Косилка За Меурчиња Со Музика, Раствор За Полнење Меурчиња, Стапчиња За Меурчиња, Градинарст

Косилка за Трева Со Меурчиња, Косилка За Трева За Меурчиња За Мали Деца, Косилка За Меурчиња Со Музика, Раствор За Полнење Меурчиња, Стапчиња За

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Комплетот за косилка за меурчиња вклучува : 1 косилка за трева со меурчиња, 2 шишиња раствор од меурчиња, 3 стапчиња со меурчиња и 1 шрафцигер Потребна е батерија : 3 xter батерии (не се вклучени). Косилка за трева со меурчиња има независен целосно затворен дизајн на шишиња со раствор од меурчиња, растворот нема да се прелее и отпад и ќе избегне досадно истекување. Косилката за трева со меурчиња е изработена од силни и издржливи материјали, лесна за склопување и употреба, реални звуци на косење и лесна за туркање на малите деца. Косилка за трева со светли бои е привлечна за мали деца. Донесувањето многу меурчиња поттикнува да се преправате во градинарска игра, обезбедувајќи повеќе забава и вежбање. Надворешна градина двор меур трева косилка играчка. Чувајте ги вашите деца зафатени со играње надвор наместо ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА во затворени простории.

Други карактеристики

Најдобри понуди