.

.

Y ' saccs Жените Wellba Y92-14-02 Rucksack S, Khak

Y ' saccs Жените Wellba Y92-14-02 Rucksack S, Khak

DEN 2648.48

Количина на стоки
Тековен

Димензии( H x W x d) : 13 Број На Џебови : 10 (6 надворешни, 4 внатрешни работи). Кјото Женски Универзитет Дизајн Labономски Лаборатории за да се чувствувате лесно кога ќе го носите. Овој ранец е развиен со ergономски производ кој е направен за една големина помал од вообичаеното. Сите детали и спецификации уникатни за ВЕЛБА се исти, па затоа го препорачавме за оние кои бараат помала големина и помала големина. Едноставниот дизајн е внимателно спакуван во ранец што може да се користи без оглед на полот или приликата. Точка 1 Разноврсен Простор за Складирање внатрешноста на главниот простор за складирање има мрежен џеб и ракав на грбот за складирање мали предмети. Паметни џебови од предната, долната и страничната страна за да го спречат дизајнот. Посебно внимание на материјалот точка 2 главниот материјал е водоотпорен кордура твил, а поставата е изработена од рипстоп ткаенина, патентот користи високо водоотпорен патент.

Други карактеристики

Најдобри понуди