.

.

2 парчиња Црна Бебе Шетач Кука Повеќенаменски Раце Слободен Кожа Шетач Кука Држач Карабинер

2 парчиња Црна Бебе Шетач Кука Повеќенаменски Раце Слободен Кожа Шетач Кука Држач Карабинер

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Пренослив : Лесен за носење и употреба, должина, безбеден и практичен, дизајн на синтетичка кожа, издржлива, мека и густа коса, леплива, не е лесно да падне Совршен Подарок : Без разлика дали станува збор за изглед или практичност, оваа кука е совршен подарок за некој што треба да се грижи за своето бебе. Слободни раце : Нема потреба да носите тешки торби за пазарење и кеси за пелени кога пазарувате и одите. Куките може да се користат не само на колички, туку и во колички колички за миленичиња багаж и други сценарија. Куката за количка ви овозможува целосно да ги ослободите рацете. Лесен За Употреба : Лесно додавајте или отстранувајте предмети од клипот без да го отстраните целиот клип од количката. Издржлив, лесен за поврзување и кука за количка со повеќе задачи за родители или баби и дедовци. Висококвалитетен Материјал : Изработен од издржлива ткаенина со високи перформанси, лесно може да издржи повеќе ОД 5 КИЛОГРАМИ и може да виси повеќе кеси во исто време, без да се грижите дека тежината на торбата ќе ја оштети куката и количката. Пренослив : Лесен за носење и употреба, должина, безбеден и практичен, дизајн на синтетичка кожа, издржлива, мека и густа коса, леплива, не е лесно да падне. Совршен Подарок : Без разлика дали станува збор за изглед или практичност, оваа кука е совршен подарок за некој што треба да се грижи за своето бебе. Слободни раце : Нема потреба да носите тешки торби за пазарење и кеси за пелени кога пазарувате и одите. Куките може да се користат не само на колички, туку и во колички колички за миленичиња багаж и други сценарија. Куката за количка ви овозможува целосно да ги ослободите рацете. Лесен За Употреба : Лесно додавајте или отстранувајте предмети од клипот без да го отстраните целиот клип од количката. Издржлив, лесен за поврзување и кука за количка со повеќе задачи за родители или баби и дедовци. Висококвалитетен Материјал : Изработен од издржлива ткаенина со високи перформанси, лесно може да издржи повеќе ОД 5 КИЛОГРАМИ и може да виси повеќе кеси во исто време, без да се грижите дека тежината на торбата ќе ја оштети куката и количката. Пренослив : Лесен за носење и употреба, должина, безбеден и практичен, дизајн на синтетичка кожа, издржлива, мека и густа коса, леплива, не е лесно да падне.

Други карактеристики

Item Type:
Baby Stroller Hook
Material:
Aluminum Alloy, Synthetic Leather
Colour:
Black
Package List:
2 x Hook:
Note:
Note:
This product is not a toy and children are not allowed to play. Adult supervision is always required when using this product. Do not allow children to use this product unsupervised. If this product is damaged, please stop using it.

Најдобри понуди