.

.

инотични Под Складирање На Кревет, без Алатки Под Контејнери За Складирање Кревети Со Тркала, Преклопливи Метални Контејнери За Складирање На Организаторот На Пла

инотични Под Складирање На Кревет, без Алатки Под Контејнери За Складирање Кревети Со Тркала, Преклопливи Метални Контејнери За Складирање

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

●Две Големини Под Складирање На Кревет ● Ова под Контејнерите за Складирање На Креветот доаѓа во две големини : редовно (1445 инчи) и долго (23.45 инчи), што ви овозможува да чувате секакви предмети, вклучувајќи облека, постелнина и книги. Можете слободно да комбинирате различни големини на контејнери за складирање под креветот за да го максимизирате просторот за складирање во вашиот дом. ●Висококвалитетни Материјали●Изработени од квалитетен метал, може да обезбеди дека решетката за складирање под креветот лесно може да ја поднесе тежината на предметите, а носивоста е до 44 килограми. Нашето складирање на метални подлоги е најтрајната опција во споредба со другите пластични и неткаени материјали кои лесно се деформираат и оштетуваат. Не Е Потребна Алатка Можете лесно да ја инсталирате според упатствата без да користите дополнителни алатки. Инсталирање на канти за складирање под креветот за помалку од 1 минута. ●360° Ротирачки Тивки Тркала●има 4 тркала на дното на складиштето под креветот, 2 тркала што се заклучуваат овозможуваат стабилно запирање, само притиснете го прекинувачот нагоре за да го запрете организаторот.

Други карактеристики

Најдобри понуди